Plotki i wieści na temat nowej konsoli

Plotki i wieści na temat nowej konsoli

Znana firma produkująca komputery i cały sprzęt komputerowy zapowiedziała, że w 2020 roku wypuści na rynek super konsolę. Chodzi zasadniczo o dwie odmiany urządzenia, które ma zrewolucjonizować cały przemysł komputerowy.

Już wkrótce premiera Xboxa Scarlett?

Termin wypuszczenia na rynek konsoli Xbox Scarlett zbliża się wielkimi krokami i co prawda do 2020 roku zostały jeszcze około 2 lata,, to o tym nowym urządzeniu mówi się już coraz częściej. Rynek musi być przygotowany na przyjęcie Scarlett, aby przyjąć ją jak najlepiej.

Mówi się dużo, że dzięki tej właśnie konsoli będzie można grać bez opóźnień, że będzie ona konsolą nowej generacji i że będzie pracowała razem z chmurą i to na super nowoczesnych podzespołach.

Xbox Scarlett – więcej niż dwa urządzenia?

Xbox Scarlett ma być ostatnią konsolą produkowaną przez słynnego producenta, ponadto ma wystąpić w dwóch rodzajach urządzeń do grania.

Pierwsze urządzenie ma być super maszynką do gry a przy tym dostępną cenowo. Drugie urządzenie to konsola, która oparta ma być na streamingu i całkowicie wyeliminować ma wszelkiego rodzaju opóźnienia. Okazuje się więc, że przyszłościowo możliwe stanie się granie płynne i nie polegające na ciągłym graniu opartym na mocy obliczeniowej swojego własnego sprzętu. Ten fakt ma okazać się prawdziwą rewolucją i to już w niedalekim czasie.

Jak zauważają eksperci od gamingu (https://nowakonsola.pl/) – Xbox Scarlett ma pracować z chmurą. Mówi się też, że zostanie wyprodukowany w oparciu o bardzo dobre podzespoły.

Jeszcze bardziej wydajny sprzęt

Druga wersja Xbox Scarlett ma być jeszcze wydajniejsza i ma obsługiwać najnowsze technologie. Ten cud techniki może mieć zapisane na swoim dysku twardym wszystkie gry i być następcą ostatniego Xbox One.

Jednak ten rodzaj konsoli ma mieć również znacznie wyższą cenę.

Urządzenia mają mieć premierę równocześnie, czyli producent ma zaskoczyć wszystkich w jednym czasie.

Ważne jest, że reklamowane konsole będą dostępne i dla osób, które nie posiadają zbyt dużo środków pieniężnych i dla osób, które chcą grać profesjonalnie i zapłacą za odpowiedni sprzęt konkretne pieniądze.