Autko elektryczne dla dziecka

Autko elektryczne dla dziecka

Motoryzacja to interesujący temat dla większości mężczyzn w każdym wieku – dla jednych to zainteresowanie ze względu na możliwość pobycia za kierownicą, dla innych to pasja i potrzeba przebywania wśród unikalnych modeli; jedno jest pewne – samochody, i te prawdziwe i te zabawkowe wzbudzają spore zainteresowanie wśród potencjalnych nabywców.

Pojazdy z akumulatorem

Wśród różnorodnych zabawek, przeznaczonych dla kilkuletnich dzieci, z pewnością możemy wyróżnić modele pojazdów zasilanych prądem elektrycznym. To najczęściej autka, wzorowane na luksusowych modelach samochodów jeżdżących po ulicach, motory znanych marek, a także niewielkie quady, przeznaczone dla najmłodszych użytkowników. Są to pojazdy uruchomiane przez akumulator o niewielkiej mocy, posiadają gaz i hamulec zlokalizowane w jednym pedale – autko porusza się po naciśnięciu pedału, natomiast gdy pedał zostanie zwolniony, pojazd łagodnie się zatrzymuje. Niektóre modele posiadają możliwość włączenia świateł oraz klaksonu co podnosi ich atrakcyjność. Pojazdy te, poruszają się z prędkością około trzech kilometrów na godzinę i przeznaczone są dla dzieci w różnym wieku, z zaleceniem opieki dorosłych osób.

Modele pojazdów terenowych, koparek i ciągników rolniczych

Innym rodzajem pojazdów elektrycznych są modele motorów, quadów i pojazdów budowlanych – autka te podobnie jak modele limuzyn mają podobne zalety i niebanalny wygląd. Szczególnym rodzajem pojazdu elektrycznego są miniaturowe koparki zabawkowe – posiadają specjalne dźwignie zdolne uruchomić ramię i łyżkę koparki w czterech kierunkach. Z tyłu pojazdu znajduje się bagażnik, w którym można schować różne przedmioty potrzebne do zabawy w budowlańca czy operatora urządzeń budowlanych. Silnik koparki jest uruchamiany za pomocą akumulatora, ładowanego z gniazdka elektrycznego przy pomocą dołączonej ładowarki.

Na szczególną uwagę zasługuje model ciągnika z dołączoną przyczepką – tego typu pojazd elektryczny zapewni dziecku kilkugodzinną zabawę w farmera. Model ten jest bardziej rozbudowany, posiada dwie prędkości biegów do przodu, bieg wsteczny, regulowaną wysokość siedzenia, dźwignie zabawkowe, wbudowane radio i wiele innych gadżetów.

Wszystkie pojazdy elektryczne wykonane są z najwyższej jakości materiałów odpornych na urazy mechaniczne, posiadają stosowne certyfikaty bezpieczeństwa użytkowania, są bardzo estetyczne i pięknie się prezentują.