Ziołowe poduszki na zdrowy sen

Ziołowe poduszki na zdrowy sen

Każdy z nas chce się dobrze wysypiać. Higiena snu to jeden z podstawowych czynników, wpływających na zdrowie. Jaki element w sypialni pomoże o nią zadbać? Odpowiadają pasjonaci zdrowego snu z Ilovegrain.com.

Ułóż wygodnie głowę, czyli właściwa poduszka

Dobór odpowiedniej poduszki ma ogromny wpływ na komfort snu. Źle dopasowana może utrudniać zaśnięcie i wywoływać bóle karku, przez co rano człowiek czuje się obolały i zmęczony. Wygodna poduszka jest równie ważna, co dopasowany materac. Ciekawym rozwiązaniem dla osób, mających problemy z zasypianiem, są ziołowe poduszki. Czym się one charakteryzują?

Wygoda i zapach

Poduszki z łuską gryki są trwałe, wygodne i odpowiednio podpierają odcinek szyjny kręgosłupa. Mają one elastyczny kształt, dopasowujący się do głowy oraz szyi dzięki możliwości przemieszczania się łusek. Zawarte w gryce substancje hamują rozwój wszelkich roztoczy, więc produkt jest bezpieczny dla alergików. Ziołowe poduszki gryczane są wypełnione różnymi dodatkami, wśród nich wyróżnić można m.in.:
– płatki róży, wpływające na polepszenie nastroju i ułatwiające zrelaksowanie się,
– macierzankę, pomagającą w oddychaniu przy nieżycie nosa i mającą uspokajające działanie,
– odstresowującą lawendę, przynoszącą ukojenie i spokój.

Aby zapewnić sobie regenerujący sen, trzeba zadbać o wygodną poduszkę. Ta wypełniona dodatkami ziołowymi nie tylko będzie komfortowa, ale i utuli do snu swym delikatnym zapachem.

Takie poduszki są dostępne w wielu sklepach internetowych, jak np. (https://ilovegrain.com/)